2. division vest, damer

Holdinformation

Spillested

Hyldgårdsskolens Hal B
Hyldgårds Allé 9
DK-7430 - Ikast  

Holdopstilling

#
Navn
Position
Højde
Fødselsår
Smashhøjde
Rækkehøjde

1

1

Jensen Lærke Munch

Til og med 31-05-2016

-

Jensen Lærke Munch

Til og med 31-05-2016

-

-

1998

-

-

2

2

Mellmølle Astrid

Til og med 31-05-2016

-

Mellmølle Astrid

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

6

6

Haukohl Sille Kjer

Til og med 31-05-2016

-

Haukohl Sille Kjer

Til og med 31-05-2016

-

-

1998

-

-

9

9

Kappel Johanne Emilie

Til og med 31-05-2016

-

Kappel Johanne Emilie

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

12

12

Nielsen Emma Spile

Til og med 31-05-2016

-

Nielsen Emma Spile

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

13

13

Windeleff Clara

Til og med 31-05-2016

-

Windeleff Clara

Til og med 31-05-2016

-

-

2002

-

-

14

14

Michaelsen Caroline Trasbo

Til og med 31-05-2016

-

Michaelsen Caroline Trasbo

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

17

17

Jensen Josefine Bech

Til og med 31-05-2016

-

Jensen Josefine Bech

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

18

18

Grundsøe Klara Binau

Til og med 31-05-2016

-

Grundsøe Klara Binau

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

19

19

Jensen Sofie Darling

Til og med 31-05-2016

-

Jensen Sofie Darling

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

20

20

Jørgensen Amalie

Til og med 31-05-2016

-

Jørgensen Amalie

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

21

21

Bundsgaard Klara

Til og med 31-05-2016

-

Bundsgaard Klara

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

23

23

Hansen Anna Marie Veiling

Til og med 31-05-2016

-

Hansen Anna Marie Veiling

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

25

25

Gørtz Freja Oluffa

Til og med 31-05-2016

-

Gørtz Freja Oluffa

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

26

26

Iversen Camilla Holm

Til og med 31-05-2016

-

Iversen Camilla Holm

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

27

27

Hesselholt Emma Louise

Til og med 31-05-2016

-

Hesselholt Emma Louise

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

28

28

Hundebøll Freya Kornum

Til og med 31-05-2016

-

Hundebøll Freya Kornum

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

29

29

Larsen Kirstine Håkansson

Til og med 31-05-2016

-

Larsen Kirstine Håkansson

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

32

32

Blomberg Ida Lindhardt

Til og med 31-05-2016

-

Blomberg Ida Lindhardt

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

33

33

Jørgensen Anna Pauli

Til og med 31-05-2016

-

Jørgensen Anna Pauli

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

34

34

Rasmussen Sarah Pauli

Til og med 31-05-2016

-

Rasmussen Sarah Pauli

Til og med 31-05-2016

-

-

1998

-

-

35

35

Barkler Freja Holme

Til og med 31-05-2016

-

Barkler Freja Holme

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

36

36

Nielsen Julie Sundshøj

Til og med 31-05-2016

-

Nielsen Julie Sundshøj

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

37

37

Mølck Anna Sonne

Til og med 31-05-2016

-

Mølck Anna Sonne

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

38

38

Mortensen Katrine

Til og med 31-05-2016

-

Mortensen Katrine

Til og med 31-05-2016

-

-

1999

-

-

39

39

Johnsen Charlene Manuela Mayo

Til og med 31-05-2016

-

Johnsen Charlene Manuela Mayo

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

40

40

Empacher Astrid Liv Kofoed

Til og med 31-05-2016

-

Empacher Astrid Liv Kofoed

Til og med 31-05-2016

-

-

2000

-

-

Trænere

Björkman Mats Olof

Til og med 31-05-2016

Træner

Braagaard Marie Hesselbjerg

Til og med 31-05-2016

Assistenttræner

Mandskab

Data ikke tilgængelig


Holdhistorik

  • 2017

    1. division damer
    1. division damer

  • 2016

    2. division vest, damer
    2. division øst, damer

  • 2015

    2. division vest, damer
    2. division øst, damer