3. division vest, herrer

Grundspil

select
3 div. vest herrer, grundspil 3. division vest, herrer Matches

Uge 16-39

01-10-2016 - 12:00

Aalborg Katedralskole

01-10-2016 - 12:00

01-10-2016 - 12:00

Aalborg Volleyball.2

3 - 1

Kolding VK.2


01-10-2016 - 12:00

3 - 1

Aalborg Volleyball.2

Kolding VK.2

01-10-2016 - 16:00

Rundhøjhallen

01-10-2016 - 16:00

01-10-2016 - 16:00

IF Lyseng 2

3 - 1

Middelfart VK.2


01-10-2016 - 16:00

3 - 1

IF Lyseng 2

Middelfart VK.2



Uge 16-40

08-10-2016 - 12:00

Esbjerg Sem. Boldhal

08-10-2016 - 12:00

08-10-2016 - 12:00

BVC Esbjerg

3 - 0

Randers VK.2


08-10-2016 - 12:00

3 - 0

BVC Esbjerg

Randers VK.2

08-10-2016 - 16:00

Rundhøjhallen

08-10-2016 - 16:00

08-10-2016 - 16:00

IF Lyseng 2

3 - 1

Aalborg Volleyball.2


08-10-2016 - 16:00

3 - 1

IF Lyseng 2

Aalborg Volleyball.2

09-10-2016 - 20:00

Idrætsskolerne i Ikast

09-10-2016 - 20:00

09-10-2016 - 20:00

Ikast KFUM Wildcard

3 - 1

Bedsted KFUM.2


09-10-2016 - 20:00

3 - 1

Ikast KFUM Wildcard

Bedsted KFUM.2



Uge 16-41

15-10-2016 - 16:00

Bedstedhallen

15-10-2016 - 16:00

15-10-2016 - 16:00

Bedsted KFUM.2

3 - 0

Randers VK.2


15-10-2016 - 16:00

3 - 0

Bedsted KFUM.2

Randers VK.2



Uge 16-42

22-10-2016 - 12:00

Aalborg Stadionhal

22-10-2016 - 12:00

22-10-2016 - 12:00

Aalborg Volleyball.2

3 - 2

Ikast KFUM Wildcard


22-10-2016 - 12:00

3 - 2

Aalborg Volleyball.2

Ikast KFUM Wildcard

23-10-2016 - 16:00

Bedstedhallen

23-10-2016 - 16:00

23-10-2016 - 16:00

Bedsted KFUM.2

3 - 0

Middelfart VK.2


23-10-2016 - 16:00

3 - 0

Bedsted KFUM.2

Middelfart VK.2



Uge 16-43

25-10-2016 - 19:30

Esbjerg Sem. Boldhal

25-10-2016 - 19:30

25-10-2016 - 19:30

BVC Esbjerg

3 - 1

Kolding VK.2


25-10-2016 - 19:30

3 - 1

BVC Esbjerg

Kolding VK.2

29-10-2016 - 12:00

Esbjerg Sem. Boldhal

29-10-2016 - 12:00

29-10-2016 - 12:00

BVC Esbjerg

3 - 0

Aalborg Volleyball.2


29-10-2016 - 12:00

3 - 0

BVC Esbjerg

Aalborg Volleyball.2

30-10-2016 - 12:00

Lillebæltshallen

30-10-2016 - 12:00

30-10-2016 - 12:00

Middelfart VK.2

3 - 2

Ikast KFUM Wildcard


30-10-2016 - 12:00

3 - 2

Middelfart VK.2

Ikast KFUM Wildcard



Uge 16-44

05-11-2016 - 11:00

Bramdrupdam Hallerne

05-11-2016 - 11:00

05-11-2016 - 11:00

Kolding VK.2

3 - 0

Randers VK.2


05-11-2016 - 11:00

3 - 0

Kolding VK.2

Randers VK.2

05-11-2016 - 16:00

Rundhøjhallen

05-11-2016 - 16:00

05-11-2016 - 16:00

IF Lyseng 2

3 - 1

BVC Esbjerg


05-11-2016 - 16:00

3 - 1

IF Lyseng 2

BVC Esbjerg

06-11-2016 - 15:00

Lillebæltshallen

06-11-2016 - 15:00

06-11-2016 - 15:00

Middelfart VK.2

3 - 1

Aalborg Volleyball.2


06-11-2016 - 15:00

3 - 1

Middelfart VK.2

Aalborg Volleyball.2



Uge 16-45

08-11-2016 - 20:15

Lillebæltshallen

08-11-2016 - 20:15

08-11-2016 - 20:15

Middelfart VK.2

1 - 3

Kolding VK.2


08-11-2016 - 20:15

1 - 3

Middelfart VK.2

Kolding VK.2

12-11-2016 - 14:00

Esbjerg Sem. Boldhal

12-11-2016 - 14:00

12-11-2016 - 14:00

BVC Esbjerg

3 - 1

Bedsted KFUM.2


12-11-2016 - 14:00

3 - 1

BVC Esbjerg

Bedsted KFUM.2

13-11-2016 - 18:30

Hyldgårdsskolens Hal B

13-11-2016 - 18:30

13-11-2016 - 18:30

Ikast KFUM Wildcard

3 - 1

IF Lyseng 2


13-11-2016 - 18:30

3 - 1

Ikast KFUM Wildcard

IF Lyseng 2



Uge 16-46

17-11-2016 - 19:00

Aalborg Stadionhal

17-11-2016 - 19:00

17-11-2016 - 19:00

Aalborg Volleyball.2

3 - 0

Randers VK.2


17-11-2016 - 19:00

3 - 0

Aalborg Volleyball.2

Randers VK.2

20-11-2016 - 14:00

Bedstedhallen

20-11-2016 - 14:00

20-11-2016 - 14:00

Bedsted KFUM.2

3 - 1

IF Lyseng 2


20-11-2016 - 14:00

3 - 1

Bedsted KFUM.2

IF Lyseng 2

20-11-2016 - 15:00

Randers Real

20-11-2016 - 15:00

20-11-2016 - 15:00

Randers VK.2

2 - 3

Middelfart VK.2


20-11-2016 - 15:00

2 - 3

Randers VK.2

Middelfart VK.2



Uge 16-47

23-11-2016 - 19:00

Kolding Pædagogseminarium

23-11-2016 - 19:00

23-11-2016 - 19:00

Kolding VK.2

3 - 2

Ikast KFUM Wildcard


23-11-2016 - 19:00

3 - 2

Kolding VK.2

Ikast KFUM Wildcard



Uge 16-48

03-12-2016 - 10:00

Aalborg Stadionhal

03-12-2016 - 10:00

03-12-2016 - 10:00

Aalborg Volleyball.2

1 - 3

Bedsted KFUM.2


03-12-2016 - 10:00

1 - 3

Aalborg Volleyball.2

Bedsted KFUM.2

04-12-2016 - 12:00

Esbjerg Sem. Boldhal

04-12-2016 - 12:00

04-12-2016 - 12:00

BVC Esbjerg

2 - 3

Ikast KFUM Wildcard


04-12-2016 - 12:00

2 - 3

BVC Esbjerg

Ikast KFUM Wildcard

04-12-2016 - 14:00

Randers Real

04-12-2016 - 14:00

04-12-2016 - 14:00

Randers VK.2

1 - 3

IF Lyseng 2


04-12-2016 - 14:00

1 - 3

Randers VK.2

IF Lyseng 2



Uge 16-49

09-12-2016 - 18:30

Lillebæltshallen

09-12-2016 - 18:30

09-12-2016 - 18:30

Middelfart VK.2

3 - 2

BVC Esbjerg


09-12-2016 - 18:30

3 - 2

Middelfart VK.2

BVC Esbjerg

10-12-2016 - 14:00

Rundhøjhallen

10-12-2016 - 14:00

10-12-2016 - 14:00

IF Lyseng 2

2 - 3

Kolding VK.2


10-12-2016 - 14:00

2 - 3

IF Lyseng 2

Kolding VK.2

10-12-2016 - 14:30

Hyldgårdsskolens Hal B

10-12-2016 - 14:30

10-12-2016 - 14:30

Ikast KFUM Wildcard

3 - 0

Randers VK.2


10-12-2016 - 14:30

3 - 0

Ikast KFUM Wildcard

Randers VK.2



Uge 17-02

14-01-2017 - 16:00

Bedstedhallen

14-01-2017 - 16:00

14-01-2017 - 16:00

Bedsted KFUM.2

3 - 1

Ikast KFUM Wildcard


14-01-2017 - 16:00

3 - 1

Bedsted KFUM.2

Ikast KFUM Wildcard

15-01-2017 - 15:00

Randers Real

15-01-2017 - 15:00

15-01-2017 - 15:00

Randers VK.2

0 - 3

BVC Esbjerg


15-01-2017 - 15:00

0 - 3

Randers VK.2

BVC Esbjerg

15-01-2017 - 16:00

Aalborg Stadionhal

15-01-2017 - 16:00

15-01-2017 - 16:00

Aalborg Volleyball.2

1 - 3

IF Lyseng 2


15-01-2017 - 16:00

1 - 3

Aalborg Volleyball.2

IF Lyseng 2



Uge 17-03

18-01-2017 - 19:00

Kolding Pædagogseminarium

18-01-2017 - 19:00

18-01-2017 - 19:00

Kolding VK.2

3 - 1

BVC Esbjerg


18-01-2017 - 19:00

3 - 1

Kolding VK.2

BVC Esbjerg

22-01-2017 - 10:00

Kolding Pædagogseminarium

22-01-2017 - 10:00

22-01-2017 - 10:00

Kolding VK.2

3 - 0

Bedsted KFUM.2


22-01-2017 - 10:00

3 - 0

Kolding VK.2

Bedsted KFUM.2

22-01-2017 - 14:00

Lillebæltshallen

22-01-2017 - 14:00

22-01-2017 - 14:00

Middelfart VK.2

3 - 2

Bedsted KFUM.2


22-01-2017 - 14:00

3 - 2

Middelfart VK.2

Bedsted KFUM.2

22-01-2017 - 16:30

Hyldgårdsskolens Hal B

22-01-2017 - 16:30

22-01-2017 - 16:30

Ikast KFUM Wildcard

3 - 1

Aalborg Volleyball.2


22-01-2017 - 16:30

3 - 1

Ikast KFUM Wildcard

Aalborg Volleyball.2



Uge 17-05

04-02-2017 - 13:00

Havndal Hallen

04-02-2017 - 13:00

04-02-2017 - 13:00

Randers VK.2

0 - 3

Kolding VK.2


04-02-2017 - 13:00

0 - 3

Randers VK.2

Kolding VK.2

04-02-2017 - 14:00

Esbjerg Sem. Boldhal

04-02-2017 - 14:00

04-02-2017 - 14:00

BVC Esbjerg

3 - 2

IF Lyseng 2


04-02-2017 - 14:00

3 - 2

BVC Esbjerg

IF Lyseng 2

05-02-2017 - 12:00

Aalborg Katedralskole

05-02-2017 - 12:00

05-02-2017 - 12:00

Aalborg Volleyball.2

3 - 2

Middelfart VK.2


05-02-2017 - 12:00

3 - 2

Aalborg Volleyball.2

Middelfart VK.2



Uge 17-07

19-02-2017 - 18:30

Hyldgårdsskolens Hal B

19-02-2017 - 18:30

19-02-2017 - 18:30

Ikast KFUM Wildcard

3 - 0

BVC Esbjerg


19-02-2017 - 18:30

3 - 0

Ikast KFUM Wildcard

BVC Esbjerg



Uge 17-08

25-02-2017 - 16:00

Bedstedhallen

25-02-2017 - 16:00

25-02-2017 - 16:00

Bedsted KFUM.2

0 - 3

Aalborg Volleyball.2


25-02-2017 - 16:00

0 - 3

Bedsted KFUM.2

Aalborg Volleyball.2

25-02-2017 - 16:00

Rundhøjhallen

25-02-2017 - 16:00

25-02-2017 - 16:00

IF Lyseng 2

3 - 1

Randers VK.2


25-02-2017 - 16:00

3 - 1

IF Lyseng 2

Randers VK.2



Uge 17-09

04-03-2017 - 11:00

Kolding Pædagogseminarium

04-03-2017 - 11:00

04-03-2017 - 11:00

Kolding VK.2

3 - 0

Aalborg Volleyball.2


04-03-2017 - 11:00

3 - 0

Kolding VK.2

Aalborg Volleyball.2

05-03-2017 - 10:30

Lillebæltshallen

05-03-2017 - 10:30

05-03-2017 - 10:30

Middelfart VK.2

0 - 3

IF Lyseng 2


05-03-2017 - 10:30

0 - 3

Middelfart VK.2

IF Lyseng 2

05-03-2017 - 14:00

Statsskolens Idrætshal

05-03-2017 - 14:00

05-03-2017 - 14:00

Randers VK.2

2 - 3

Bedsted KFUM.2


05-03-2017 - 14:00

2 - 3

Randers VK.2

Bedsted KFUM.2



Uge 17-10

11-03-2017 - 14:00

Aalborg Stadionhal

11-03-2017 - 14:00

11-03-2017 - 14:00

Aalborg Volleyball.2

1 - 3

BVC Esbjerg


11-03-2017 - 14:00

1 - 3

Aalborg Volleyball.2

BVC Esbjerg

11-03-2017 - 16:00

Bedstedhallen

11-03-2017 - 16:00

11-03-2017 - 16:00

Bedsted KFUM.2

1 - 3

Kolding VK.2


11-03-2017 - 16:00

1 - 3

Bedsted KFUM.2

Kolding VK.2

12-03-2017 - 14:30

Hyldgårdsskolens Hal B

12-03-2017 - 14:30

12-03-2017 - 14:30

Ikast KFUM Wildcard

0 - 3

Middelfart VK.2


12-03-2017 - 14:30

0 - 3

Ikast KFUM Wildcard

Middelfart VK.2



Uge 17-11

18-03-2017 - 11:00

Kolding Pædagogseminarium

18-03-2017 - 11:00

18-03-2017 - 11:00

Kolding VK.2

3 - 2