2. division vest, herrer

Grundspil

select
2 div. vest, herrer, grundspil 2. division vest, herrer Matches

Uge 16-38

24-09-2016 - 13:00

Hjallesehallen

24-09-2016 - 13:00

24-09-2016 - 13:00

Talenthold Vest

1 - 3

Aabenraa I og G


24-09-2016 - 13:00

1 - 3

Talenthold Vest

Aabenraa I og G



Uge 16-39

28-09-2016 - 20:00

Vejlby Risskov Hallen

28-09-2016 - 20:00

28-09-2016 - 20:00

Skovbakken

1 - 3

Aabenraa I og G


28-09-2016 - 20:00

1 - 3

Skovbakken

Aabenraa I og G

01-10-2016 - 14:00

Rundhøjhallen

01-10-2016 - 14:00

01-10-2016 - 14:00

IF Lyseng

3 - 0

Hjerm FIF


01-10-2016 - 14:00

3 - 0

IF Lyseng

Hjerm FIF



Uge 16-40

05-10-2016 - 20:30

Hyldgårdsskolens Hal B

05-10-2016 - 20:30

05-10-2016 - 20:30

Ikast KFUM

3 - 0

ASV Aarhus.2


05-10-2016 - 20:30

3 - 0

Ikast KFUM

ASV Aarhus.2

08-10-2016 - 11:00

Hjermhallerne

08-10-2016 - 11:00

08-10-2016 - 11:00

Hjerm FIF

3 - 0

Hornsyld IF


08-10-2016 - 11:00

3 - 0

Hjerm FIF

Hornsyld IF

08-10-2016 - 14:00

Rundhøjhallen

08-10-2016 - 14:00

08-10-2016 - 14:00

IF Lyseng

3 - 0

Skovbakken


08-10-2016 - 14:00

3 - 0

IF Lyseng

Skovbakken

09-10-2016 - 14:00

Arena Aabenraa

09-10-2016 - 14:00

09-10-2016 - 14:00

Aabenraa I og G

3 - 1

Hjerm FIF


09-10-2016 - 14:00

3 - 1

Aabenraa I og G

Hjerm FIF



Uge 16-41

12-10-2016 - 20:00

Rundhøjhallen

12-10-2016 - 20:00

12-10-2016 - 20:00

IF Lyseng

3 - 2

Aabenraa I og G


12-10-2016 - 20:00

3 - 2

IF Lyseng

Aabenraa I og G

15-10-2016 - 16:00

Århus Gl. Stadionhal

15-10-2016 - 16:00

15-10-2016 - 16:00

ASV Aarhus.2

3 - 1

Skovbakken


15-10-2016 - 16:00

3 - 1

ASV Aarhus.2

Skovbakken



Uge 16-42

22-10-2016 - 10:00

Hjermhallerne

22-10-2016 - 10:00

22-10-2016 - 10:00

Hjerm FIF

2 - 3

IF Lyseng


22-10-2016 - 10:00

2 - 3

Hjerm FIF

IF Lyseng

22-10-2016 - 11:00

Vejlby Risskov Hallen

22-10-2016 - 11:00

22-10-2016 - 11:00

Skovbakken

0 - 3

Ikast KFUM


22-10-2016 - 11:00

0 - 3

Skovbakken

Ikast KFUM

22-10-2016 - 11:00

Århus Gl. Stadionhal

22-10-2016 - 11:00

22-10-2016 - 11:00

ASV Aarhus.2

3 - 0

Hornsyld IF


22-10-2016 - 11:00

3 - 0

ASV Aarhus.2

Hornsyld IF



Uge 16-43

26-10-2016 - 18:30

Århus Gl. Stadionhal

26-10-2016 - 18:30

26-10-2016 - 18:30

ASV Aarhus.2

3 - 0

Hornsyld IF


26-10-2016 - 18:30

3 - 0

ASV Aarhus.2

Hornsyld IF

30-10-2016 - 14:00

Arena Aabenraa

30-10-2016 - 14:00

30-10-2016 - 14:00

Aabenraa I og G

0 - 3

ASV Aarhus.2


30-10-2016 - 14:00

0 - 3

Aabenraa I og G

ASV Aarhus.2

30-10-2016 - 14:00

Hornsyld Idrætscenter

30-10-2016 - 14:00

30-10-2016 - 14:00

Hornsyld IF

3 - 0

Hjerm FIF


30-10-2016 - 14:00

3 - 0

Hornsyld IF

Hjerm FIF



Uge 16-44

05-11-2016 - 12:30

Hyldgårdsskolens Hal B

05-11-2016 - 12:30

05-11-2016 - 12:30

Ikast KFUM

3 - 0

Hjerm FIF


05-11-2016 - 12:30

3 - 0

Ikast KFUM

Hjerm FIF

06-11-2016 - 14:00

Arena Aabenraa

06-11-2016 - 14:00

06-11-2016 - 14:00

Aabenraa I og G

3 - 0

Hornsyld IF


06-11-2016 - 14:00

3 - 0

Aabenraa I og G

Hornsyld IF

06-11-2016 - 14:00

Rundhøjhallen

06-11-2016 - 14:00

06-11-2016 - 14:00

IF Lyseng

3 - 0

Skovbakken


06-11-2016 - 14:00

3 - 0

IF Lyseng

Skovbakken



Uge 16-45

12-11-2016 - 11:00

Hjermhallerne

12-11-2016 - 11:00

12-11-2016 - 11:00

Hjerm FIF

0 - 3

ASV Aarhus.2


12-11-2016 - 11:00

0 - 3

Hjerm FIF

ASV Aarhus.2

13-11-2016 - 13:00

Vejlby Risskov Hallen

13-11-2016 - 13:00

13-11-2016 - 13:00

Skovbakken

3 - 0

Hornsyld IF


13-11-2016 - 13:00

3 - 0

Skovbakken

Hornsyld IF

13-11-2016 - 16:30

Hyldgårdsskolens Hal B

13-11-2016 - 16:30

13-11-2016 - 16:30

Ikast KFUM

3 - 1

IF Lyseng


13-11-2016 - 16:30

3 - 1

Ikast KFUM

IF Lyseng



Uge 16-46

20-11-2016 - 10:00

Århus Gl. Stadionhal

20-11-2016 - 10:00

20-11-2016 - 10:00

ASV Aarhus.2

2 - 3

IF Lyseng


20-11-2016 - 10:00

2 - 3

ASV Aarhus.2

IF Lyseng

20-11-2016 - 11:00

Vejlby Risskov Hallen

20-11-2016 - 11:00

20-11-2016 - 11:00

Skovbakken

3 - 0

Hjerm FIF


20-11-2016 - 11:00

3 - 0

Skovbakken

Hjerm FIF



Uge 16-47

26-11-2016 - 15:00

Hyldgårdsskolens Hal B

26-11-2016 - 15:00

26-11-2016 - 15:00

Talenthold Vest

0 - 3

Skovbakken


26-11-2016 - 15:00

0 - 3

Talenthold Vest

Skovbakken

26-11-2016 - 19:00

Hyldgårdsskolens Hal B

26-11-2016 - 19:00

26-11-2016 - 19:00

Talenthold Vest

0 - 3

IF Lyseng


26-11-2016 - 19:00

0 - 3

Talenthold Vest

IF Lyseng

27-11-2016 - 12:30

Idrætsskolerne i Ikast

27-11-2016 - 12:30

27-11-2016 - 12:30

Talenthold Vest

0 - 3

Ikast KFUM


27-11-2016 - 12:30

0 - 3

Talenthold Vest

Ikast KFUM

27-11-2016 - 16:30

Idrætsskolerne i Ikast

27-11-2016 - 16:30

27-11-2016 - 16:30

Talenthold Vest

0 - 3

ASV Aarhus.2


27-11-2016 - 16:30

0 - 3

Talenthold Vest

ASV Aarhus.2



Uge 16-48

30-11-2016 - 20:00

Hornsyld Idrætscenter

30-11-2016 - 20:00

30-11-2016 - 20:00

Hornsyld IF

0 - 3

Ikast KFUM


30-11-2016 - 20:00

0 - 3

Hornsyld IF

Ikast KFUM

03-12-2016 - 10:00

Hjermhallerne

03-12-2016 - 10:00

03-12-2016 - 10:00

Hjerm FIF

0 - 3

Ikast KFUM


03-12-2016 - 10:00

0 - 3

Hjerm FIF

Ikast KFUM

03-12-2016 - 13:00

Vejlby Risskov Hallen

03-12-2016 - 13:00

03-12-2016 - 13:00

Skovbakken

3 - 0

ASV Aarhus.2


03-12-2016 - 13:00

3 - 0

Skovbakken

ASV Aarhus.2

04-12-2016 - 14:00

Hornsyld Idrætscenter

04-12-2016 - 14:00

04-12-2016 - 14:00

Hornsyld IF

1 - 3

IF Lyseng


04-12-2016 - 14:00

1 - 3

Hornsyld IF

IF Lyseng



Uge 16-49

10-12-2016 - 12:30

Hyldgårdsskolens Hal B

10-12-2016 - 12:30

10-12-2016 - 12:30

Ikast KFUM

3 - 0

Hornsyld IF


10-12-2016 - 12:30

3 - 0

Ikast KFUM

Hornsyld IF

10-12-2016 - 13:00

Århus Gl. Stadionhal

10-12-2016 - 13:00

10-12-2016 - 13:00

ASV Aarhus.2

3 - 0

Hjerm FIF


10-12-2016 - 13:00

3 - 0

ASV Aarhus.2

Hjerm FIF



Uge 16-50

12-12-2016 - 20:00

Rundhøjhallen

12-12-2016 - 20:00

12-12-2016 - 20:00

IF Lyseng

3 - 0

Aabenraa I og G


12-12-2016 - 20:00

3 - 0

IF Lyseng

Aabenraa I og G

17-12-2016 - 14:00

Hornsyld Idrætscenter

17-12-2016 - 14:00

17-12-2016 - 14:00

Hornsyld IF

0 - 3

Skovbakken


17-12-2016 - 14:00

0 - 3

Hornsyld IF

Skovbakken

18-12-2016 - 14:00

Arena Aabenraa

18-12-2016 - 14:00

18-12-2016 - 14:00

Aabenraa I og G

3 - 2

Ikast KFUM


18-12-2016 - 14:00

3 - 2

Aabenraa I og G

Ikast KFUM



Uge 17-01

08-01-2017 - 14:00

Hornsyld Idrætscenter

08-01-2017 - 14:00

08-01-2017 - 14:00

Hornsyld IF

0 - 3

IF Lyseng


08-01-2017 - 14:00

0 - 3

Hornsyld IF

IF Lyseng



Uge 17-02

14-01-2017 - 13:00

Hjermhallerne

14-01-2017 - 13:00

14-01-2017 - 13:00

Hjerm FIF

2 - 3

Aabenraa I og G


14-01-2017 - 13:00

2 - 3

Hjerm FIF

Aabenraa I og G

15-01-2017 - 11:00

Vejlby Risskov Hallen

15-01-2017 - 11:00

15-01-2017 - 11:00

Skovbakken

1 - 3

IF Lyseng


15-01-2017 - 11:00

1 - 3

Skovbakken

IF Lyseng



Uge 17-03

18-01-2017 - 20:30

Arena Aabenraa

18-01-2017 - 20:30

18-01-2017 - 20:30

Aabenraa I og G

3 - 0

Hornsyld IF


18-01-2017 - 20:30

3 - 0

Aabenraa I og G

Hornsyld IF

21-01-2017 - 14:00

Rundhøjhallen

21-01-2017 - 14:00

21-01-2017 - 14:00

IF Lyseng

3 - 0

Hjerm FIF


21-01-2017 - 14:00

3 - 0

IF Lyseng

Hjerm FIF

22-01-2017 - 12:30

Hyldgårdsskolens Hal B

22-01-2017 - 12:30

22-01-2017 - 12:30

Ikast KFUM

3 - 1

Skovbakken


22-01-2017 - 12:30

3 - 1

Ikast KFUM

Skovbakken



Uge 17-04

28-01-2017 - 17:00

Århus Gl. Stadionhal

28-01-2017 - 17:00

28-01-2017 - 17:00

ASV Aarhus.2

3 - 1

IF Lyseng


28-01-2017 - 17:00

3 - 1

ASV Aarhus.2

IF Lyseng

28-01-2017 - 18:30

Hyldgårdsskolens Hal B

28-01-2017 - 18:30

28-01-2017 - 18:30

Talenthold Vest

0 - 3

Hornsyld IF


28-01-2017 - 18:30

0 - 3

Talenthold Vest

Hornsyld IF

29-01-2017 - 16:30

Hyldgårdsskolens Hal B

29-01-2017 - 16:30

29-01-2017 - 16:30

Talenthold Vest

1 - 3

Hjerm FIF


29-01-2017 - 16:30

1 - 3

Talenthold Vest

Hjerm FIF



Uge 17-05

30-01-2017 - 20:30

Hjermhallerne

30-01-2017 - 20:30

30-01-2017 - 20:30

Hjerm FIF

0 - 3

Ikast KFUM


30-01-2017 - 20:30

0 - 3

Hjerm FIF

Ikast KFUM

01-02-2017 - 20:00