3. division vest, damer

Grundspil

select
3 div. vest damer, grundspil 3. division vest, damer Matches

Uge 15-39

26-09-2015 - 12:00

Århus Gl. Stadionhal

26-09-2015 - 12:00

26-09-2015 - 12:00

ASV Århus.2

0 - 3

Aalborg HIK.2

Pilden Ivar
Gramstrup Jørgen

26-09-2015 - 12:00

0 - 3

ASV Århus.2

Aalborg HIK.2

26-09-2015 - 13:00

Skjern Kulturcenter

26-09-2015 - 13:00

26-09-2015 - 13:00

Skjern KFUM

0 - 3

DHV Odense.2

Hansen Jim Holm
Mehdi Vahid G.

26-09-2015 - 13:00

0 - 3

Skjern KFUM

DHV Odense.2

26-09-2015 - 16:00

Randers Real

26-09-2015 - 16:00

26-09-2015 - 16:00

Randers VK

1 - 3

Funder GF

Munk Flemming
Bennedsen Bruno Schmidt

26-09-2015 - 16:00

1 - 3

Randers VK

Funder GF

27-09-2015 - 12:00

Østermarkens Idrætscenter

27-09-2015 - 12:00

27-09-2015 - 12:00

Vesthimmerlands VK

2 - 3

BVC Esbjerg

Pilden Ivar
Jensen Birger

27-09-2015 - 12:00

2 - 3

Vesthimmerlands VK

BVC Esbjerg



Uge 15-40

03-10-2015 - 10:00

Aalborg Stadionhal

03-10-2015 - 10:00

03-10-2015 - 10:00

Aalborg HIK.2

3 - 1

Skjern KFUM

Gramstrup Jørgen
Thomsen Nicklas Kjær

03-10-2015 - 10:00

3 - 1

Aalborg HIK.2

Skjern KFUM

03-10-2015 - 14:00

Østermarkens Idrætscenter

03-10-2015 - 14:00

03-10-2015 - 14:00

Vesthimmerlands VK

3 - 0

Skjern KFUM

Pilden Ivar
Jensen Birger

03-10-2015 - 14:00

3 - 0

Vesthimmerlands VK

Skjern KFUM

03-10-2015 - 15:30

Funder Hallen

03-10-2015 - 15:30

03-10-2015 - 15:30

Funder GF

3 - 0

ASV Århus.2

Kristensen Carsten Høll
Christensen Allan

03-10-2015 - 15:30

3 - 0

Funder GF

ASV Århus.2

03-10-2015 - 16:00

Dalumhallen

03-10-2015 - 16:00

03-10-2015 - 16:00

DHV Odense.2

3 - 1

Randers VK

Søgaard Jan
Nielsen Torben Lykke

03-10-2015 - 16:00

3 - 1

DHV Odense.2

Randers VK



Uge 15-41

Ingen kampe i denne runde



Uge 15-42

17-10-2015 - 14:00

Esbjerg Sem. Boldhal

17-10-2015 - 14:00

17-10-2015 - 14:00

BVC Esbjerg

1 - 3

Aalborg HIK.2

Andersen Morten
Bennedsen Bruno Schmidt

17-10-2015 - 14:00

1 - 3

BVC Esbjerg

Aalborg HIK.2

17-10-2015 - 15:00

Atletion, lille hal

17-10-2015 - 15:00

17-10-2015 - 15:00

ASV Århus.2

0 - 3

DHV Odense.2

Mehdi Vahid G.
Hansen Jim Holm

17-10-2015 - 15:00

0 - 3

ASV Århus.2

DHV Odense.2

17-10-2015 - 15:30

Funder Hallen

17-10-2015 - 15:30

17-10-2015 - 15:30

Funder GF

3 - 1

Skjern KFUM

Sørensen Per
Jensen Birger

17-10-2015 - 15:30

3 - 1

Funder GF

Skjern KFUM

18-10-2015 - 14:00

Randers Real

18-10-2015 - 14:00

18-10-2015 - 14:00

Randers VK

3 - 2

Skive FVK

Jensen Allan Meier
Jensen Birger

18-10-2015 - 14:00

3 - 2

Randers VK

Skive FVK



Uge 15-43

22-10-2015 - 20:00

Aakjærhallen

22-10-2015 - 20:00

22-10-2015 - 20:00

Skive FVK

0 - 3

Funder GF

Hothes Alex
Nielsen Torben Lykke

22-10-2015 - 20:00

0 - 3

Skive FVK

Funder GF

24-10-2015 - 12:00

Århus Gl. Stadionhal

24-10-2015 - 12:00

24-10-2015 - 12:00

ASV Århus.2

1 - 3

Randers VK

Mehdi Vahid G.
Nielsen Lars B.

24-10-2015 - 12:00

1 - 3

ASV Århus.2

Randers VK

24-10-2015 - 15:00

Dalumhallen

24-10-2015 - 15:00

24-10-2015 - 15:00

DHV Odense.2

3 - 0

BVC Esbjerg

Sørensen Per
Andersen Morten

24-10-2015 - 15:00

3 - 0

DHV Odense.2

BVC Esbjerg



Uge 15-44

31-10-2015 - 12:00

Østermarkens Idrætscenter

31-10-2015 - 12:00

31-10-2015 - 12:00

Vesthimmerlands VK

0 - 3

ASV Århus.2

Thorsø Peter
Hothes Alex

31-10-2015 - 12:00

0 - 3

Vesthimmerlands VK

ASV Århus.2

31-10-2015 - 15:30

Funder Hallen

31-10-2015 - 15:30

31-10-2015 - 15:30

Funder GF

0 - 3

DHV Odense.2

Nielsen Carsten B.
Nielsen Lars B.

31-10-2015 - 15:30

0 - 3

Funder GF

DHV Odense.2

31-10-2015 - 16:00

Aalborg Stadionhal

31-10-2015 - 16:00

31-10-2015 - 16:00

Aalborg HIK.2

2 - 3

Randers VK

Thomsen Nicklas Kjær
Nielsen Torben Lykke

31-10-2015 - 16:00

2 - 3

Aalborg HIK.2

Randers VK

01-11-2015 - 13:00

Aakjærhallen

01-11-2015 - 13:00

01-11-2015 - 13:00

Skive FVK

0 - 3

BVC Esbjerg

Jensen Birger
Christensen Allan

01-11-2015 - 13:00

0 - 3

Skive FVK

BVC Esbjerg



Uge 15-45

07-11-2015 - 15:00

Hjallesehallen

07-11-2015 - 15:00

07-11-2015 - 15:00

DHV Odense.2

3 - 0

Skive FVK

Hansen Jim Holm
Egdal Ove Bjarne Runekilde

07-11-2015 - 15:00

3 - 0

DHV Odense.2

Skive FVK

07-11-2015 - 15:30

Funder Hallen

07-11-2015 - 15:30

07-11-2015 - 15:30

Funder GF

3 - 0

Aalborg HIK.2

Bodi Lise Lotte
Jess Rasmus Birkholm

07-11-2015 - 15:30

3 - 0

Funder GF

Aalborg HIK.2

08-11-2015 - 13:00

Skjern Kulturcenter

08-11-2015 - 13:00

08-11-2015 - 13:00

Skjern KFUM

0 - 3

BVC Esbjerg

Hansen Kaj Verner Kappel Krongård
Hothes Alex

08-11-2015 - 13:00

0 - 3

Skjern KFUM

BVC Esbjerg

08-11-2015 - 15:00

Randers Real

08-11-2015 - 15:00

08-11-2015 - 15:00

Randers VK

3 - 2

Vesthimmerlands VK

Nielsen Torben Lykke
Thorsø Peter

08-11-2015 - 15:00

3 - 2

Randers VK

Vesthimmerlands VK



Uge 15-46

15-11-2015 - 13:00

Aakjærhallen

15-11-2015 - 13:00

15-11-2015 - 13:00

Skive FVK

0 - 3

Vesthimmerlands VK

Søgaard Jan
Jensen Birger

15-11-2015 - 13:00

0 - 3

Skive FVK

Vesthimmerlands VK



Uge 15-47

21-11-2015 - 12:00

Esbjerg Sem. Boldhal

21-11-2015 - 12:00

21-11-2015 - 12:00

BVC Esbjerg

3 - 1

ASV Århus.2

Egdal Ove Bjarne Runekilde
Hansen Jim Holm

21-11-2015 - 12:00

3 - 1

BVC Esbjerg

ASV Århus.2

21-11-2015 - 12:00

Østermarkens Idrætscenter

21-11-2015 - 12:00

21-11-2015 - 12:00

Vesthimmerlands VK

3 - 2

Funder GF

Munk Flemming
Christensen Allan

21-11-2015 - 12:00

3 - 2

Vesthimmerlands VK

Funder GF

21-11-2015 - 12:00

Aalborg Stadionhal

21-11-2015 - 12:00

21-11-2015 - 12:00

Aalborg HIK.2

0 - 3

DHV Odense.2

Pilden Ivar
Nielsen Torben Lykke

21-11-2015 - 12:00

0 - 3

Aalborg HIK.2

DHV Odense.2



Uge 15-48

28-11-2015 - 14:00

Esbjerg Sem. Boldhal

28-11-2015 - 14:00

28-11-2015 - 14:00

BVC Esbjerg

1 - 3

Funder GF

Nielsen Torben Lykke
Bennedsen Bruno Schmidt

28-11-2015 - 14:00

1 - 3

BVC Esbjerg

Funder GF



Uge 15-49

30-11-2015 - 20:30

Skjern Kulturcenter

30-11-2015 - 20:30

30-11-2015 - 20:30

Skjern KFUM

3 - 0

Skive FVK


Bennedsen Bruno Schmidt

30-11-2015 - 20:30

3 - 0

Skjern KFUM

Skive FVK

06-12-2015 - 13:00

Aakjærhallen

06-12-2015 - 13:00

06-12-2015 - 13:00

Skive FVK

0 - 3

Aalborg HIK.2

Bodi Lise Lotte
Petersen Per Vind

06-12-2015 - 13:00

0 - 3

Skive FVK

Aalborg HIK.2

06-12-2015 - 14:00

Hjallesehallen

06-12-2015 - 14:00

06-12-2015 - 14:00

DHV Odense.2

3 - 0

Vesthimmerlands VK

Thomsen Nicklas Kjær
Kristensen Carsten Høll

06-12-2015 - 14:00

3 - 0

DHV Odense.2

Vesthimmerlands VK

06-12-2015 - 15:00

Randers Real

06-12-2015 - 15:00

06-12-2015 - 15:00

Randers VK

2 - 3

BVC Esbjerg

Bennedsen Bruno Schmidt
Gramstrup Jørgen

06-12-2015 - 15:00

2 - 3

Randers VK

BVC Esbjerg



Uge 15-50

10-12-2015 - 20:00

Århus Gl. Stadionhal

10-12-2015 - 20:00

10-12-2015 - 20:00

ASV Århus.2

3 - 2

Skjern KFUM

Jensen Birger
Jess Rasmus Birkholm

10-12-2015 - 20:00

3 - 2

ASV Århus.2

Skjern KFUM

12-12-2015 - 14:00

Randers Real

12-12-2015 - 14:00

12-12-2015 - 14:00

Randers VK

3 - 2

Skjern KFUM

Søgaard Jan
Elsborg Anders

12-12-2015 - 14:00

3 - 2

Randers VK

Skjern KFUM

13-12-2015 - 12:00

Østermarkens Idrætscenter

13-12-2015 - 12:00

13-12-2015 - 12:00

Vesthimmerlands VK

3 - 1

Aalborg HIK.2

Pilden Ivar
Nielsen Torben Lykke

13-12-2015 - 12:00

3 - 1

Vesthimmerlands VK

Aalborg HIK.2

13-12-2015 - 13:00

Aakjærhallen

13-12-2015 - 13:00

13-12-2015 - 13:00

Skive FVK

3 - 2

ASV Århus.2

Petersen Per Vind
Jensen Birger

13-12-2015 - 13:00

3 - 2

Skive FVK

ASV Århus.2



Uge 16-1

09-01-2016 - 14:00

Aalborg Stadionhal

09-01-2016 - 14:00

09-01-2016 - 14:00

Aalborg HIK.2

3 - 1

ASV Århus.2


09-01-2016 - 14:00

3 - 1

Aalborg HIK.2

ASV Århus.2

09-01-2016 - 15:30

Funder Hallen

09-01-2016 - 15:30

09-01-2016 - 15:30

Funder GF

1 - 3

Randers VK


09-01-2016 - 15:30

1 - 3

Funder GF

Randers VK

10-01-2016 - 14:00

Hjallesehallen

10-01-2016 - 14:00

10-01-2016 - 14:00

DHV Odense.2

3 - 0

Skjern KFUM


10-01-2016 - 14:00

3 - 0

DHV Odense.2

Skjern KFUM



Uge 16-2

14-01-2016 - 19:30

Esbjerg Sem. Boldhal

14-01-2016 - 19:30

14-01-2016 - 19:30

BVC Esbjerg

3 - 2

Skjern KFUM


14-01-2016 - 19:30

3 - 2

BVC Esbjerg

Skjern KFUM

16-01-2016 - 12:00

Århus Gl. Stadionhal

16-01-2016 - 12:00

16-01-2016 - 12:00

ASV Århus.2

1 - 3

Funder GF


16-01-2016 - 12:00

1 - 3

ASV Århus.2

Funder GF

17-01-2016 - 12:00

Østermarkens Idrætscenter

17-01-2016 - 12:00

17-01-2016 - 12:00

Vesthimmerlands VK

3 - 2

Skive FVK


17-01-2016 - 12:00

3 - 2

Vesthimmerlands VK

Skive FVK

17-01-2016 - 15:00

Randers Real

17-01-2016 - 15:00

17-01-2016 - 15:00

Randers VK

3 - 1

DHV Odense.2


17-01-2016 - 15:00

3 - 1

Randers VK

DHV Odense.2



Uge 16-3

23-01-2016 - 15:00

Havndal Hallen

23-01-2016 - 15:00

23-01-2016 - 15:00

Randers VK

3 - 1

ASV Århus.2


23-01-2016 - 15:00

3 - 1

Randers VK

ASV Århus.2



Uge 16-4

30-01-2016 - 12:00

Esbjerg Sem. Boldhal

30-01-2016 - 12:00

30-01-2016 - 12:00

BVC Esbjerg

0 - 3

DHV Odense.2


30-01-2016 - 12:00

0 - 3

BVC Esbjerg

DHV Odense.2

30-01-2016 - 15:00

Skjern Kulturcenter

30-01-2016 - 15:00

30-01-2016 - 15:00

Skjern KFUM

3 - 0

Vesthimmerlands VK


30-01-2016 - 15:00

3 - 0

Skjern KFUM

Vesthimmerlands VK

30-01-2016 - 15:30