3. division vest, herrer

Grundspil

select
3 div. vest herrer, grundspil 3. division vest, herrer Matches

Uge 15-39

26-09-2015 - 16:00

Århus Gl. Stadionhal

26-09-2015 - 16:00

26-09-2015 - 16:00

ASV Århus.2

3 - 0

Bedsted KFUM.2

Pilden Ivar
Gramstrup Jørgen

26-09-2015 - 16:00

3 - 0

ASV Århus.2

Bedsted KFUM.2

27-09-2015 - 15:00

Arena Aabenraa

27-09-2015 - 15:00

27-09-2015 - 15:00

Aabenraa I og G

3 - 2

Hornsyld IF

Nielsen Torben Lykke

27-09-2015 - 15:00

3 - 2

Aabenraa I og G

Hornsyld IF



Uge 15-40

29-09-2015 - 20:30

Lillebæltshallen

29-09-2015 - 20:30

29-09-2015 - 20:30

Middelfart VK.2

3 - 0

Boldklubben Marienlyst.2

Nielsen Torben Lykke
Bennedsen Bruno Schmidt

29-09-2015 - 20:30

3 - 0

Middelfart VK.2

Boldklubben Marienlyst.2

04-10-2015 - 14:00

Hornsyld Idrætscenter

04-10-2015 - 14:00

04-10-2015 - 14:00

Hornsyld IF

3 - 0

Kolding VK.2

Jensen Birger
Bennedsen Bruno Schmidt

04-10-2015 - 14:00

3 - 0

Hornsyld IF

Kolding VK.2

04-10-2015 - 16:00

Bedstedhallen

04-10-2015 - 16:00

04-10-2015 - 16:00

Bedsted KFUM.2

1 - 3

Aabenraa I og G


Nielsen Torben Lykke

04-10-2015 - 16:00

1 - 3

Bedsted KFUM.2

Aabenraa I og G



Uge 15-42

17-10-2015 - 13:00

Atletion, lille hal

17-10-2015 - 13:00

17-10-2015 - 13:00

ASV Århus.2

0 - 3

Hornsyld IF

Hansen Jim Holm
Mehdi Vahid G.

17-10-2015 - 13:00

0 - 3

ASV Århus.2

Hornsyld IF

18-10-2015 - 14:00

Marienlyst Centret Hal 1

18-10-2015 - 14:00

18-10-2015 - 14:00

Boldklubben Marienlyst.2

3 - 0

Bedsted KFUM.2

Nielsen Torben Lykke
Sørensen Per

18-10-2015 - 14:00

3 - 0

Boldklubben Marienlyst.2

Bedsted KFUM.2



Uge 15-43

24-10-2015 - 16:00

Århus Gl. Stadionhal

24-10-2015 - 16:00

24-10-2015 - 16:00

ASV Århus.2

3 - 0

Kolding VK.2

Mehdi Vahid G.
Nielsen Lars B.

24-10-2015 - 16:00

3 - 0

ASV Århus.2

Kolding VK.2

25-10-2015 - 15:00

Arena Aabenraa

25-10-2015 - 15:00

25-10-2015 - 15:00

Aabenraa I og G

3 - 1

Middelfart VK.2

Nielsen Torben Lykke
Hansen Kaj Verner Kappel Krongård

25-10-2015 - 15:00

3 - 1

Aabenraa I og G

Middelfart VK.2



Uge 15-44

28-10-2015 - 20:00

Hornsyld Idrætscenter

28-10-2015 - 20:00

28-10-2015 - 20:00

Hornsyld IF

3 - 0

Boldklubben Marienlyst.2

Jensen Allan Meier
Hothes Alex

28-10-2015 - 20:00

3 - 0

Hornsyld IF

Boldklubben Marienlyst.2

31-10-2015 - 15:30

Lillebæltshallen

31-10-2015 - 15:30

31-10-2015 - 15:30

Middelfart VK.2

1 - 3

ASV Århus.2

Sørensen Per
Mehdi Vahid G.

31-10-2015 - 15:30

1 - 3

Middelfart VK.2

ASV Århus.2

01-11-2015 - 16:00

Bedstedhallen

01-11-2015 - 16:00

01-11-2015 - 16:00

Bedsted KFUM.2

1 - 3

Kolding VK.2

Nielsen Torben Lykke
Gramstrup Jørgen

01-11-2015 - 16:00

1 - 3

Bedsted KFUM.2

Kolding VK.2



Uge 15-45

04-11-2015 - 20:30

Århus Gl. Stadionhal

04-11-2015 - 20:30

04-11-2015 - 20:30

ASV Århus.2

2 - 3

Middelfart VK.2


04-11-2015 - 20:30

2 - 3

ASV Århus.2

Middelfart VK.2

08-11-2015 - 10:00

Bramdrupdam Hallerne

08-11-2015 - 10:00

08-11-2015 - 10:00

Kolding VK.2

1 - 3

Middelfart VK.2

Egdal Ove Bjarne Runekilde
Thomsen Nicklas Kjær

08-11-2015 - 10:00

1 - 3

Kolding VK.2

Middelfart VK.2



Uge 15-46

09-11-2015 - 19:30

Arena Aabenraa

09-11-2015 - 19:30

09-11-2015 - 19:30

Aabenraa I&G

3 - 2

ASV Århus.2


09-11-2015 - 19:30

3 - 2

Aabenraa I&G

ASV Århus.2

11-11-2015 - 19:45

Kolding Pædagogseminarium

11-11-2015 - 19:45

11-11-2015 - 19:45

Kolding VK.2

1 - 3

Boldklubben Marienlyst.2


Bennedsen Bruno Schmidt

11-11-2015 - 19:45

1 - 3

Kolding VK.2

Boldklubben Marienlyst.2

15-11-2015 - 12:00

Marienlyst Centret Hal 1

15-11-2015 - 12:00

15-11-2015 - 12:00

Boldklubben Marienlyst.2

0 - 3

ASV Århus.2

Olsen Mads
Andersen Michael

15-11-2015 - 12:00

0 - 3

Boldklubben Marienlyst.2

ASV Århus.2

15-11-2015 - 16:00

Bedstedhallen

15-11-2015 - 16:00

15-11-2015 - 16:00

Bedsted KFUM.2

0 - 3

Hornsyld IF

Nielsen Torben Lykke
Egdal Ove Bjarne Runekilde

15-11-2015 - 16:00

0 - 3

Bedsted KFUM.2

Hornsyld IF

15-11-2015 - 18:00

Hornsyld Idrætscenter

15-11-2015 - 18:00

15-11-2015 - 18:00

Hornsyld IF

3 - 1

Bedsted KFUM.2


15-11-2015 - 18:00

3 - 1

Hornsyld IF

Bedsted KFUM.2



Uge 15-47

19-11-2015 - 20:30

Marienlyst Centret Hal 1

19-11-2015 - 20:30

19-11-2015 - 20:30

Boldklubben Marienlyst.2

3 - 2

Kolding VK.2


19-11-2015 - 20:30

3 - 2

Boldklubben Marienlyst.2

Kolding VK.2



Uge 15-48

23-11-2015 - 19:30

Arena Aabenraa

23-11-2015 - 19:30

23-11-2015 - 19:30

Aabenraa I&G

3 - 0

Boldklubben Marienlyst.2


23-11-2015 - 19:30

3 - 0

Aabenraa I&G

Boldklubben Marienlyst.2



Uge 15-49

02-12-2015 - 19:30

Århus Gl. Stadionhal

02-12-2015 - 19:30

02-12-2015 - 19:30

ASV Århus.2

3 - 2

Aabenraa I og G

Hothes Alex
Nielsen Torben Lykke

02-12-2015 - 19:30

3 - 2

ASV Århus.2

Aabenraa I og G

03-12-2015 - 20:30

Lillebæltshallen

03-12-2015 - 20:30

03-12-2015 - 20:30

Middelfart VK.2

2 - 3

Hornsyld IF

Mehdi Vahid G.
Hansen Jim Holm

03-12-2015 - 20:30

2 - 3

Middelfart VK.2

Hornsyld IF

05-12-2015 - 13:00

Lillebæltshallen

05-12-2015 - 13:00

05-12-2015 - 13:00

Middelfart VK.2

1 - 3

Hornsyld IF


05-12-2015 - 13:00

1 - 3

Middelfart VK.2

Hornsyld IF



Uge 15-50

07-12-2015 - 19:30

Arena Aabenraa

07-12-2015 - 19:30

07-12-2015 - 19:30

Aabenraa I og G

3 - 0

Kolding VK.2

Bennedsen Bruno Schmidt
Nielsen Torben Lykke

07-12-2015 - 19:30

3 - 0

Aabenraa I og G

Kolding VK.2

12-12-2015 - 13:00

Lillebæltshallen

12-12-2015 - 13:00

12-12-2015 - 13:00

Middelfart VK.2

3 - 0

Bedsted KFUM.2

Andersen Morten
Kristensen Carsten Høll

12-12-2015 - 13:00

3 - 0

Middelfart VK.2

Bedsted KFUM.2



Uge 15-51

Ingen kampe i denne runde



Uge 16-1

09-01-2016 - 18:00

Klostermarkshallen

09-01-2016 - 18:00

09-01-2016 - 18:00

Boldklubben Marienlyst.2

0 - 3

Middelfart VK.2


09-01-2016 - 18:00

0 - 3

Boldklubben Marienlyst.2

Middelfart VK.2

10-01-2016 - 16:00

Bedstedhallen

10-01-2016 - 16:00

10-01-2016 - 16:00

Bedsted KFUM.2

1 - 3

ASV Århus.2


10-01-2016 - 16:00

1 - 3

Bedsted KFUM.2

ASV Århus.2



Uge 16-2

12-01-2016 - 20:30

Marienlyst Centret Hal 1

12-01-2016 - 20:30

12-01-2016 - 20:30

Boldklubben Marienlyst.2

0 - 3

Middelfart VK.2


12-01-2016 - 20:30

0 - 3

Boldklubben Marienlyst.2

Middelfart VK.2

13-01-2016 - 20:00

Hornsyld Idrætscenter

13-01-2016 - 20:00

13-01-2016 - 20:00

Hornsyld IF

3 - 2

Aabenraa I og G


13-01-2016 - 20:00

3 - 2

Hornsyld IF

Aabenraa I og G

13-01-2016 - 20:30

Århus Gl. Stadionhal

13-01-2016 - 20:30

13-01-2016 - 20:30

ASV Århus.2

3 - 1

Kolding VK.2


13-01-2016 - 20:30

3 - 1

ASV Århus.2

Kolding VK.2

17-01-2016 - 11:00

Bramdrupdam Hallerne

17-01-2016 - 11:00

17-01-2016 - 11:00

Kolding VK.2

0 - 3

Bedsted KFUM.2


17-01-2016 - 11:00

0 - 3

Kolding VK.2

Bedsted KFUM.2

17-01-2016 - 16:00

Arena Aabenraa

17-01-2016 - 16:00

17-01-2016 - 16:00

Aabenraa I og G

3 - 0

Bedsted KFUM.2


17-01-2016 - 16:00

3 - 0

Aabenraa I og G

Bedsted KFUM.2



Uge 16-3

19-01-2016 - 20:30

Marienlyst Centret Hal 1

19-01-2016 - 20:30

19-01-2016 - 20:30

Boldklubben Marienlyst.2

1 - 3

Hornsyld IF


19-01-2016 - 20:30

1 - 3

Boldklubben Marienlyst.2

Hornsyld IF

23-01-2016 - 10:00

Kolding Pædagogseminarium

23-01-2016 - 10:00

23-01-2016 - 10:00

Kolding VK.2

3 - 1

Bedsted KFUM.2


23-01-2016 - 10:00

3 - 1

Kolding VK.2

Bedsted KFUM.2

23-01-2016 - 16:00

Lillebæltshallen

23-01-2016 - 16:00

23-01-2016 - 16:00

Middelfart VK.2

1 - 3

Bedsted KFUM.2


23-01-2016 - 16:00

1 - 3

Middelfart VK.2

Bedsted KFUM.2

24-01-2016 - 10:00

Bramdrupdam Hallerne

24-01-2016 - 10:00

24-01-2016 - 10:00

Kolding VK.2

0 - 3

ASV Århus.2


24-01-2016 - 10:00

0 - 3

Kolding VK.2

ASV Århus.2



Uge 16-4

26-01-2016 - 20:30

Marienlyst Centret Hal 1

26-01-2016 - 20:30

26-01-2016 - 20:30

Boldklubben Marienlyst.2

3 - 0

Hornsyld IF


26-01-2016 - 20:30

3 - 0

Boldklubben Marienlyst.2

Hornsyld IF

26-01-2016 - 20:30

Lillebæltshallen

26-01-2016 - 20:30

26-01-2016 - 20:30

Middelfart VK.2

3 - 0

Aabenraa I og G


26-01-2016 - 20:30

3 - 0

Middelfart VK.2

Aabenraa I og G

30-01-2016 - 10:00

Bramdrupdam Hallerne

30-01-2016 - 10:00

30-01-2016 - 10:00

Kolding VK.2

1 - 3

Hornsyld IF


30-01-2016 - 10:00

1 - 3

Kolding VK.2

Hornsyld IF

31-01-2016 - 16:00

Bedstedhallen

31-01-2016 - 16:00

31-01-2016 - 16:00

Bedsted KFUM.2

1 - 3

Aabenraa I&G


31-01-2016 - 16:00

1 - 3

Bedsted KFUM.2

Aabenraa I&G



Uge 16-5

03-02-2016 - 20:00

Hornsyld Idrætscenter

03-02-2016 - 20:00

03-02-2016 - 20:00

Hornsyld IF

1 - 3

ASV Århus.2


03-02-2016 - 20:00

1 - 3

Hornsyld IF

ASV Århus.2



Uge 16-6

09-02-2016 - 20:30

Lillebæltshallen

09-02-2016 - 20:30

09-02-2016 - 20:30

Middelfart VK.2

3 - 1

Kolding VK.2


09-02-2016 - 20:30

3 - 1

Middelfart VK.2

Kolding VK.2

11-02-2016 - 20:00

Kolding Pædagogseminarium

11-02-2016 - 20:00

11-02-2016 - 20:00

Kolding VK.2

1 - 3

Hornsyld IF


11-02-2016 - 20:00

1 - 3

Kolding VK.2

Hornsyld IF



Uge 16-7

21-02-2016 - 12:00

Århus Gl. Stadionhal

21-02-2016 - 12:00

21-02-2016 - 12:00

ASV Århus.2

3 - 0

Middelfart VK.2


21-02-2016 - 12:00

3 - 0

ASV Århus.2

Middelfart VK.2



Uge 16-8

27-02-2016 - 12:00

Marienlyst Centret Hal 1

27-02-2016 - 12:00

27-02-2016 - 12:00

Boldklubben Marienlyst.2

0 - 3

Aabenraa I og G


27-02-2016 - 12:00

0 - 3

Boldklubben Marienlyst.2

Aabenraa I og G

27-02-2016 - 12:00

Kolding Pædagogseminarium

27-02-2016 - 12:00