Pokalturneringen Herrer

Pokalturneringen Herrer

select
Pokalturneringen Herrer Final 4 Final 4 Matches

PH Semifinaler

04-02-2022 - 17:30

Ceres Park hal 1

04-02-2022 - 17:30

04-02-2022 - 17:30

Gentofte Volley

3 - 0

ASV Elite

Storgaard Sten
Poulsen Tim

04-02-2022 - 17:30

3 - 0

Gentofte Volley

ASV Elite

04-02-2022 - 19:30

Ceres Park hal 1

04-02-2022 - 19:30

04-02-2022 - 19:30

VK Vestsjælland

2 - 3

Middelfart VK

Poulsen Tim
Storgaard Sten

04-02-2022 - 19:30

2 - 3

VK Vestsjælland

Middelfart VK



PH 3.-4. plads

05-02-2022 - 09:30

Ceres Park hal 1

05-02-2022 - 09:30

05-02-2022 - 09:30

ASV Elite

1 - 3

VK Vestsjælland

Andersen Michael
Kristensen Carsten Høll

05-02-2022 - 09:30

1 - 3

ASV Elite

VK Vestsjælland



PH Finale

05-02-2022 - 15:00

Ceres Park hal 1

05-02-2022 - 15:00

05-02-2022 - 15:00

Gentofte Volley

3 - 2

Middelfart VK

Munk Flemming
Thomsen Nicklas Kjær

05-02-2022 - 15:00

3 - 2

Gentofte Volley

Middelfart VK

Pokalturneringen Herrer 1/4 finaler 1/4 finaler Matches

PH 1/4 finaler

12-12-2021 - 15:00

Helle Hallen

12-12-2021 - 15:00

12-12-2021 - 15:00

Nordenskov Ungdoms-og IF

1 - 3

VK Vestsjælland

Poulsen Tim
Andersen Michael

12-12-2021 - 15:00

1 - 3

Nordenskov Ungdoms-og IF

VK Vestsjælland

14-12-2021 - 19:30

Sundbyhal 2

14-12-2021 - 19:30

14-12-2021 - 19:30

Amager VK

0 - 3

Gentofte Volley

Herneth Jan
Poulsen Tim

14-12-2021 - 19:30

0 - 3

Amager VK

Gentofte Volley

07-01-2022 - 19:30

Lillebæltshallen

07-01-2022 - 19:30

07-01-2022 - 19:30

Middelfart VK

3 - 0

Hvidovre VK

Gramstrup Jørgen
Bjorholm Henrik

07-01-2022 - 19:30

3 - 0

Middelfart VK

Hvidovre VK

07-01-2022 - 20:00

Klostermarkshallen

07-01-2022 - 20:00

07-01-2022 - 20:00

Marienlyst-Fortuna

2 - 3

ASV Elite

Munk Flemming
Klein Morten Engborg

07-01-2022 - 20:00

2 - 3

Marienlyst-Fortuna

ASV Elite

Pokalturneringen Herrer 1/8 finaler 1/8 finaler Matches

PH 1/8 finaler

17-11-2021 - 19:00

Frihedens Idrætscenter

17-11-2021 - 19:00

17-11-2021 - 19:00

Hvidovre VK.2

0 - 3

VK Vestsjælland

Herneth Jan
Jørs Olaf

17-11-2021 - 19:00

0 - 3

Hvidovre VK.2

VK Vestsjælland

19-11-2021 - 18:00

Sundbyhal 2

19-11-2021 - 18:00

19-11-2021 - 18:00

Amager VK.2

0 - 3

Amager VK

Poulsen Tim
Jess Rasmus Birkholm

19-11-2021 - 18:00

0 - 3

Amager VK.2

Amager VK

20-11-2021 - 13:00

Kildeskovshal 1

20-11-2021 - 13:00

20-11-2021 - 13:00

Gentofte Volley.2

0 - 3

ASV Elite

Andersen Michael
Herneth Jan

20-11-2021 - 13:00

0 - 3

Gentofte Volley.2

ASV Elite

20-11-2021 - 14:00

Rundhøjhallen

20-11-2021 - 14:00

20-11-2021 - 14:00

IF Lyseng

0 - 3

Gentofte Volley

Kristensen Carsten Høll
Günes Soleil Ayhan

20-11-2021 - 14:00

0 - 3

IF Lyseng

Gentofte Volley

20-11-2021 - 16:30

Bülowsvejhallen

20-11-2021 - 16:30

20-11-2021 - 16:30

Frederiksberg Volley

0 - 3

Marienlyst-Fortuna

Andersen Michael
Poulsen Tim

20-11-2021 - 16:30

0 - 3

Frederiksberg Volley

Marienlyst-Fortuna

21-11-2021 - 14:00

Hyldgårdsskolens Hal B

21-11-2021 - 14:00

21-11-2021 - 14:00

Ikast KFUM

1 - 3

Middelfart VK

Thomsen Nicklas Kjær
Petersen Per Vind

21-11-2021 - 14:00

1 - 3

Ikast KFUM

Middelfart VK

21-11-2021 - 17:00

Dalumhallen

21-11-2021 - 17:00

21-11-2021 - 17:00

DHV Odense

1 - 3

Nordenskov Ungdoms-og IF

Storgaard Sten
Kristensen Carsten Høll

21-11-2021 - 17:00

1 - 3

DHV Odense

Nordenskov Ungdoms-og IF

27-11-2021 - 15:00

Aalborg Katedralskole

27-11-2021 - 15:00

27-11-2021 - 15:00

Aalborg Volleyball

1 - 3

Hvidovre VK


27-11-2021 - 15:00

1 - 3

Aalborg Volleyball

Hvidovre VK

Pokalturneringen Herrer 2. runde 2. runde Matches

PH runde 2

11-10-2021 - 19:00

Roskilde Gymnasium

11-10-2021 - 19:00

11-10-2021 - 19:00

Roskilde VK

0 - 3

Amager VK.2

Jensen Arne
Labusz Jan

11-10-2021 - 19:00

0 - 3

Roskilde VK

Amager VK.2

11-10-2021 - 20:30

Bedstedhallen

11-10-2021 - 20:30

11-10-2021 - 20:30

Bedsted KFUM

0 - 3

Ikast KFUM

Munk Flemming
Søgaard Jan

11-10-2021 - 20:30

0 - 3

Bedsted KFUM

Ikast KFUM

18-10-2021 - 19:00

Toftegårdsskolens Hal

18-10-2021 - 19:00

18-10-2021 - 19:00

VK Vendsyssel

0 - 3

IF Lyseng

Bennedsen Bruno Schmidt
Gramstrup Jørgen

18-10-2021 - 19:00

0 - 3

VK Vendsyssel

IF Lyseng

20-10-2021 - 20:00

Århus Gl. Stadionhal

20-10-2021 - 20:00

20-10-2021 - 20:00

ASV Aarhus.3

0 - 3

DHV Odense

Thomsen Nicklas Kjær
Petersen Per Vind

20-10-2021 - 20:00

0 - 3

ASV Aarhus.3

DHV Odense

21-10-2021 - 18:45

Korsørhallen

21-10-2021 - 18:45

21-10-2021 - 18:45

VK Vestsjælland.2

0 - 3

Frederiksberg Volley

Nielsen Carsten B.
Hansen Jim Holm

21-10-2021 - 18:45

0 - 3

VK Vestsjælland.2

Frederiksberg Volley

24-10-2021 - 13:00

Vejlby Risskov Hallen

24-10-2021 - 13:00

24-10-2021 - 13:00

VK Raptus

0 - 3

Aalborg Volleyball

Bjorholm Henrik
Søgaard Jan

24-10-2021 - 13:00

0 - 3

VK Raptus

Aalborg Volleyball

24-10-2021 - 15:30

Engelsborghallen

24-10-2021 - 15:30

24-10-2021 - 15:30

Lyngby-Gladsaxe Volley

1 - 3

Hvidovre VK.2

Günes Soleil Ayhan
Sørensen Michael Lang

24-10-2021 - 15:30

1 - 3

Lyngby-Gladsaxe Volley

Hvidovre VK.2

24-10-2021 - 16:00

Strandgårdskolens Sportshal

24-10-2021 - 16:00

24-10-2021 - 16:00

Ishøj Volley

2 - 3

Gentofte Volley.2

Andersen Michael
Poulsen Tim

24-10-2021 - 16:00

2 - 3

Ishøj Volley

Gentofte Volley.2

Pokalturneringen Herrer 1. runde 1. runde Matches

PH runde 1

21-09-2021 - 20:00

Korsørhallen

21-09-2021 - 20:00

21-09-2021 - 20:00

VK Vestsjælland.2

3 - 2

DTU Volley

Herneth Jan
Jørs Olaf

21-09-2021 - 20:00

3 - 2

VK Vestsjælland.2

DTU Volley

21-09-2021 - 20:00

Århus Gl. Stadionhal

21-09-2021 - 20:00

21-09-2021 - 20:00

ASV Aarhus.2

0 - 3

DHV Odense

Thomsen Nicklas Kjær
Kristensen Carsten Høll

21-09-2021 - 20:00

0 - 3

ASV Aarhus.2

DHV Odense

22-09-2021 - 20:30

Kedelhallen

22-09-2021 - 20:30

22-09-2021 - 20:30

VLI

0 - 3

Ishøj Volley

Storgaard Sten
Staal Michael

22-09-2021 - 20:30

0 - 3

VLI

Ishøj Volley

25-09-2021 - 15:00

Arena Aabenraa

25-09-2021 - 15:00

25-09-2021 - 15:00

Aabenraa I og G

0 - 3

Aalborg Volleyball

Petersen Per Vind
Bjorholm Henrik

25-09-2021 - 15:00

0 - 3

Aabenraa I og G

Aalborg Volleyball

26-09-2021 - 12:00

Randers Real

26-09-2021 - 12:00

26-09-2021 - 12:00

Randers VK

2 - 3

IF Lyseng

Bennedsen Bruno Schmidt
Munk Flemming

26-09-2021 - 12:00

2 - 3

Randers VK

IF Lyseng